Tirane, ofroj vend pune Data Entry

Annuncio

Multiservis Center, ofron vende pune ne pozicionin “ Data Entry ”, aktivitet qe konsiston ne rregjistrim dhe perpunim te dhenash per nderhyrjet teknike ne mirembajtjen e rrjeteve te internetit per Italine.

Kriteret per punesim:

– Njohuri te mira te gjuhes italiane.
– Eksperience pune ne Call Center.
– Mosha deri ne 32 vjec.

 

Ofrohet :

-Kontrate e rregullt pune.
-Mundesi dhe rritje profesionale ne fushen e Telekomunikacionit.
-Ambient pozitiv dhe dinamik

Te interesuarit mund te kontaktojne me Cv-It ne :

Email : [email protected] [email protected]